Uncategorized

Aatrox nerede oynar?

Nedir bu Aatrox?

Selam sihirdarlar! Bugünkü konumuzda sizler ile “Aatrox” ‘ un nerede oyniyacağını öğreneceğiz. Öncelikle kısa bir tanıtım yapalım. “Darkin Kılıcı Aatrox” hareket ve hayatta kalmanın birleşimi olarak yapılmış bir şampiyon. Kastığınızda rakibi tekleyebilecek kadar bir güce sahip. Zor durumlarda kılpayı kaçmasını sağlayan bir pasifi var. Bu pasif öldüğünüzde tekrar dirilmenizi sağlar. Kısacası rakip kanser olur. Anivia veya Koruyucu Melek gibi düşünün. Diyelim savaştasınız. Rakibiniz sizi kesit ve canı çok az. Bu durumda Aatrox’un pasifi devreye girer. Dirildiğinizde şampiyonun azraili olacaksınız. Aatrox’un hareketliliği takım savaşlarında daha saldırgan bir nitelik kazanarak, tankları geçip geri hattaki hedeflere dalmasını sağlıyor.

Aatrox nerede oynar?

Gelelim o soruya. Aatrox ile çoğunlukla üst koridorda oynanır.  ile üst koridorda Aatrox ile devrim yaratabilirsiniz. Unutmayın! Aatrox’un pasifini doğru kullanırsanız avantaj her zaman sizde olur. Tabii bazı çılgın vadi oyuncularının Aatrox ile farklı lanelerde oynadığı da görüşmüştür. Fakat şampiyonun asıl oynadığı bölge üst koridor. Solo’ya Aatrox ile hükmedebilirsin! Sağlıcakla!

Etiketler

Burak DENIZ

Sezon 4 de League Of Legends adlı oyuna katılmış, ilk oyununu rammus ile oynamıştır. Sezon 8 de oyuna büyük bir hücum ile başladı ve aşırı kayn oynar.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close