Diana Yetenek Seti

Takım savaşlarında kafanıza atlayıp tüm takımınızı öldüren Diana'nın yetenekleri.

Merhaba sihirdarlar! Yoksa sizde Diana Rework’ünden sonra E yeteneğiyle R yeteneğini karıştıranlardan mısınız? Veya bu reworkten haberdar olmayanlardan mı? Gelin takım savaşlarında ultisiyle rahatça ortalığı darmaduman eden Diana’nın yeteneklerini inceleyelim.

Diana
Ay’ın Hiddeti
 4800   880
Zorluk: 
Rol: Dövüşçü 

Pasif — Gümüşay Bıçağı

Her üç saldırıdan biri yakındaki rakipleri biçerek fazladan büyü hasarı verir. Diana bir yetenek kullandıktan sonraki 3 saldırısı boyunca saldırı hızı kazanır.

 

Q yeteneği — Hilal Saldırısı

Ortaya çıkan Ay enerjisi bir alana büyü hasarı verir. Ay Işığı’yla vurulmuş rakipleri etkileyerek gizlenmiş halde değillerse onları 3 saniyeliğine açığa çıkarır.

  • Bedel: 50 Mana
  • Menzil: 900

 

W yeteneği — Solgun Kemer

Diana’nın oluşturduğu üç küre, etrafında döner ve rakiplere temas ettiğinde patlayarak alan etkili hasar verir. Ayrıca Diana hasarı emen geçici bir kalkan elde eder. Üçüncü küre de patlarsa, kalkan ilave güç kazanır.

  • Bedel: 40/55/70/85/100 Mana
  • Menzil: 200

 

E yeteneği — Ay Koşusu

Ay’ın intikamcı yüzünün canlı sureti haline gelerek bir rakibin üstüne atılır ve büyü hasarı verir. Ay Işığı’ndan etkilenmiş bir rakibe atılmak için kullanıldığında, Ay Koşusu’nun bekleme süresi olmaz. Ay Koşusu’nun hedefi olsun veya olmasın, diğer tüm rakiplerin üzerindeki Ay Işığı zayıflatması kalkar.

  • Bedel: 40/45/50/55/60 Mana
  • Menzil: 825

 

R yeteneği — Ay Düşüşü

Diana yakındaki bütün rakipleri açığa çıkarıp kendine çekerek yavaşlatır. Eğer Diana bir veya daha fazla rakip şampiyonu çekerse, ay ışığı kısa bir gecikme sonrasında üstüne çökerek etrafındaki alana büyü hasarı verir. Verilen hasar ilkinden sonra çekilen her bir hedef için artar.

  • Bedel: 100 Mana
  • Menzil: 350

 

Diana’nın yetenekleri bu kadardı. Diana’yı dereceli veya normal oyunlarda oynamadan önce botlara karşı veya antrenman modunda oynamanızı hepimiz için daha sağlıklı bulmaktayım. Bir sonraki yetenek seti tanıtımlarında görüşmek üzere hoşça kalın!

DAHA FAZLA
Yeni Meka Krallıkları Skinleri!