Master Yi Yetenek Seti

Rahatlıkla 1v5 penta atabilen bu saçma heronun yeteneklerini sizlere derledik.

Master Yi 
Wuju Üstadı
 450   260
Zorluk: 

 

 

Bugün fazlasıyla basit olan, yeni başlayanların oynamasını önerdiğimiz Master Yi’nin skillerini (yetenek setini) sizlere öğreteceğiz. Yer yer Q’sunu kullanarak rakip skilli (yeteneği) engelleyebileceğiniz tek atan bir herodur kendileri. Kasmış bir Master Yi size doğru ulti açmış geliyorsa kaçmak için elinizden gereken ne varsa yapın, tabiki de tek yemek istemiyorsanız. Fazla uzatmadan rahatlıkla 1v5 penta atabilen bu heronun skillerine geçelim.

Pasif – Çift Saldırı: Master Yi art arda gerçekleştirdiği her birkaç normal saldırıda bir iki kere vurur.

 

Q yeteneği – Alfa Vuruşu: Master Yi savaş alanına gözle görülmeyecek bir hızla ışınlanarak, yoluna çıkan birden fazla birime fiziksel hasar verir ve bu esnada hedef alınamaz hale gelir. Alfa Vuruşu kritik vuruş gerçekleştirebilir ve canavarlara ilave fiziksel hasar verir. Normal saldırılar Alfa Vuruşu’nun bekleme süresini azaltır.

 

W yeteneği – Meditasyon: Master Yi zihnen odaklanarak bedenini dinçleştirir ve can yenilerken, kısa süreliğine daha az hasar alır. Ayrıca Master Yi, Çift Saldırı yükleri biriktirirken odaklandığı her saniye Wuju Stili ile Gözükara’nın kalan sürelerini duraklatır.

 

E yeteneği – Wuju StiliNormal saldırılara ilave gerçek hasar ekler.

 

 

R yeteneği – Gözükara: Master Yi eşi benzeri olmayan bir çevikliğe kavuşur; hareket ve saldırı hızları geçici olarak artar ve hiçbir yavaşlatma etkisi ona işlemez. Etkinleştirildiğinde, şampiyon katletmek veya asist almak Gözükara’nın süresini uzatır. Katletme veya asist halinde, diğer yeteneklerinin bekleme süresini pasif olarak azaltır.

 

Master Yi’nin yetenekleri (skilleri) bu kadardı. Kolay deyip geçmeyin! İlk önce normal oyunda, botlara karşı veya antrenman modunda yeteneklerini deneyin ve sonra dereceli oyunlara girmeniz hepimiz için iyi olacaktır. İyi tek atmalar dilerim, hoşça kalın.

DAHA FAZLA
Garen’e Ultra Buff Geliyor!