HaberİndirimlerUncategorized

Şampiyon ve skin indirimi: 22-25 Mayıs

0

Yeni% 50 indirimli bir şampiyon ve skin satışları başladı! 22 Mayıs ile 25 Mayıs arasında indirimde olacak tüm kostümler ve tüm şampiyonları yazımıda bulabilirsiniz. Sizlere her indirimlerde bu tarz içerikler hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Öncelikle %50 indirimde olan şampiyonlardan bahsedelim. Kindred’i sadece 487 RP’ye, Ahri’yi 440 RP’ye, Lux’u 395 RP’ye satın alabilirken Riven’i de 440 RP’ye şimdi marketten satın alabilirsiniz.

%50 indirimde olan kostümlere geçecek olursak, KOD ADI Fiora 675 RP, Karo Kızı Syndra’yı 375 RP’ye, Alev Alev Zyra’yı 487 RP’ye ve Savaş Güzeli Poppy’i de 260 RP’ye satın alabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz indirimde olan kostümlerin görüntüleriyle ve videolarıyla sizleri baş başa bırakalım. Bir sonraki indirimde görüşmek dileğiyle.

KOD ADI Fiora

Karo Kızı Syndra

Savaş Güzeli Poppy

Alev Alev Zyra

Abdullah KESKİN
League of Legends'e 2. sezonda katılan ve 3. sezonunda bırakan Atabeyi, Sezon 8'in gelmesiyle League of Legends serüvenine kaldığı yerden devam etme kararı almıştır. O günden beridir suikastçi şampiyonlarla içli dışlı. Şu sıralar gereğinden fazla Vi oynuyor.

Kanlı Rıhtım’ın öcüsü: Pyke! Detaylı inceleme

Previous article

Aatrox nerede oynar?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haber