Sett Yetenek Seti

Patron Sett'in yeteneklerini bilmiyorsanız patrondan sağlı sollu yumruk yemeniz muhtemel.

Sett
Patron 
 7800   975
Zorluk: 

Merhaba sihirdarlar! Bugün yeni çıkmış olan Sett’in yeteneklerini ele aldık. Karşınıza geldiğinde size sağlı sollu geçiren, W yeteneğiyle aldığı kalkanla kesmeniz neredeyse imkansız olan Sett’in yetenek setine geçelim.

Pasif – Dövüşçü İnadı: Sett normal saldırılarını gerçekleştirirken bir sol, bir de sağıyla vurur. Sağ yumruğu biraz daha güçlü ve hızlıdır. Ayrıca Sett kaybetmekten nefret eder ve eksik canına bağlı olarak fazladan can yenilenmesi kazanır.

Q yeteneği – Yapıştır: Sett’in sonraki iki saldırısı, hedefin azami canına bağlı olarak fazladan hasar verir. Ayrıca Sett rakip şampiyonlara doğru hareket ederken hareket hızı artışı kazanır.

 

W yeteneği – Balyoz Gibi: Sett aldığı hasarı inat olarak biriktirir. Yetenek kullanıldığında Sett biriktirdiği tüm inadı harcayarak bir kalkan kazanır ve belli bir alana yumruğuyla vurur. Orta hat üstündeki rakipler gerçek hasar, yan hatlardaki rakiplerse fiziksel hasar alır.

E yeteneği – Surat Dağıtan: Sett iki yanında duran tüm rakipleri çekerek onlara hasar verir ve onları sersemletir. Eğer rakipler sadece tek bir yandaysa, sersemletilmek yerine yavaşlatılırlar.

 

R yeteneği – Yürek Hoplatan: Sett bir rakip şampiyonu kavrayarak havaya zıplar ve daha sonra onu yere savurur. Hedef ve hedefin düştüğü konumun yakınındaki tüm rakipler hasar alır ve yavaşlar. Rakipler Sett’in yere indiği konumdan uzaklaştıkça daha az hasar alır.

 

Sett’in yetenekleri böyleydi. Eğer Sett’i daha önce oynamadıysanız ilk önce antrenman modunda yeteneklerini test etmenizi hepimiz için daha sağlıklı bulmaktayım. Diğer yetenek seti tanıtımlarında görüşmek üzere, iyi tek atmalar!

DAHA FAZLA
Diana Yetenek Seti