Talon Yetenek Seti

2. seviyede kafanıza atlayıp sizi tekleyen şampiyon var ya, o Talon işte.

Talon
Bıçağın Gölgesi 
 4800   880
Zorluk: 

Selam sihirdarlar! Orta koridorda oynamak istersiniz ve oyuna girersiniz. Bir baktınız rakip takım Talon almış. İlk seviyelerde W yeteneğiyle canınızın yarısına yakın miktarını alır ve 2. seviyede Q yeteneğiyle kafanıza atlar. Birkaç düz vuruştan sonra pasifi patlar ve bir baktınız gri ekrandasınız. Başka bir örnek daha vermek istiyorum, alt koridorda herhangi bir rolü oynuyorsunuz. Rakibin orta koridorunda Talon var ve bir baktınız E yeteneğiyle duvarlardan atlaya atlaya size gelmiş ve normal olarak sizden seviye olarak (güç bakımından) üstün, e haliyle ölüyorsunuz. Böyle bir karakterdir Talon: hoplayan, zıplayan ve tekleyen. Şimdi gelin size bu bozuk çarın yeteneklerini (skillerini) tanıtayım.

Pasif – Bıçak Sırtı: Talon’un yetenekleri şampiyon ve destansı canavarlarda 3 defaya kadar birikecek şekilde Yara açar. Talon 3 Yara yükü olan bir şampiyona saldırdığında, hedefi zamanla büyük miktarda hasar alarak kanama geçirir.

 

Q yeteneği – Noxus Diplomasisi: Talon hedefin üzerine atlar ve 65/90/115/140/165 (+110% ek Saldırı Gücü) Fiziksel Hasar verir. Bu yetenek yakın dövüş menzili içinde kullanılırsa Talon atlamak yerine %0 (0) Hasarla kritik vuruş yapar. Noxus Diplomasisi bir birimi katlettiğinde Talon 0 Can ve yeteneğin bekleme süresinin %50 kadarını geri kazanır.

  • Bedel: 30 Mana
  • Menzil: 575

 

W yeteneği – Biç Çek: Talon isabet ettikleri tüm birimlere 50/65/80/95/110 (+0) fiziksel hasar veren ve kısa bir aradan sonra geri dönen bıçaklardan bir çember oluşturur. Talon’a doğru döndükleri sırada bıçaklar fazladan 70/85/100/115/130 (+60% ek Saldırı Gücü) hasar verir ve rakipleri 1 saniyeliğine %40/45/50/55/60 yavaşlatır.

  • Bedel: 55/60/65/70/75 Mana
  • Menzil: 650

 

E yeteneği – Katilin Yolu: Talon belli bir mesafe boyunca her tür yüzey şekli veya yapının üzerinden atlayarak ilerler. Bu yeteneğin kısa bir bekleme süresi vardır ama üzerinden atlanan yüzey şeklini uzun bir bekleme süresine sokar.

  • Bedel: Bedelsiz
  • Menzil: 725

 

R yeteneği – Gölge Saldırısı: Talon bıçaklarıyla bir çember oluşturur ve görünmez hale gelerek fazladan hareket hızı kazanır. Talon’un görünmezliği sona erdiğinde, bıçaklar onun bulunduğu yere çekilir. Bıçaklar her hareket ettiğinde, Gölge Saldırısı en az bir bıçağın isabet ettiği rakiplere fiziksel hasar verir.

  • Bedel: 100 Mana
  • Menzil: 550

 

Talon’un yetenekleri böyleydi. Eğer Talon’u daha önce oynamadıysanız ilk önce antrenman modunda yeteneklerini test etmenizi hepimiz için daha sağlıklı bulmaktayım. Diğer yetenek seti tanıtımlarında görüşmek üzere, iyi tek atmalar!

DAHA FAZLA
Şampiyon ve skin indirimi: 22-25 Mayıs